autokary luksusowe

Wysyłanie
+48 7171748,
autokary wynajem

Busy

Busy

Model: Sprinter - Bus

Ilość miejsc: 17 + kierowca
Oferowane auto posiada 17 miejsc pasażerskich Ponadto samochód przystosowany jest do przewozu osób na wózkach inwalidzkich. Fotele montowane są w szynach za pomocą specjalnych mocowań, które można ustawiać według dowolnych kombinacji. Jednorazowo samochód może przewieźć 4 osoby na wózkach oraz 5 osób na fotelach. Przy mniejszej ilości osób na wózkach automatycznie pozostaje więcej foteli pasażerskich.
Busy

Model: Sprinter

Ilość miejsc: 20 + kierowca
Luksusowy mikrobus do wynajęcia zarówno na krótkie i długie trasy. Jest to autobus posiadający klimatyzację z indywidualnymi nawiewami, dzięki którym podróż nawet w upalne dni jest komfortowa. Auto posiada dvd, nagłośnienie oraz mikrofon ułatwiające wycieczki z przewodnikiem. Rozkładane i rozsuwane siedzenia firmy KIEL powodują, że pasażer nie czuje zmęczenia nawet przy długich dystansach. Autobus posiada trzypunktowe pasy bezpieczeństwa przy każdym siedzeniu.
Busy

Model: Sprinter

Ilość miejsc: 17 + kierowca
Prezentowany autobus do wynajęcia pomieści 17 osób. Wyposażony jest w klimatyzację, dvd, rozkładane i rozsuwane siedzenia wygodne na krótkich jak i długich trasach. Samochód może również przewieźć jednorazowo 2 osoby na wózku inwalidzkim zachowując jednocześnie 13 foteli pasażerskich. Kolejną opcją oferowanego do wynajęcia auta jest 13 miejsc oraz dodatkowa przestrzeń bagażowa np. na sprzęt muzyczny.
Busy

Model: Sprinter

Ilość miejsc: 17 + kierowca
Oferowane przez nas auto do wynajęcia posiada 17 miejsc pasażerskich. Samochód wyposażony w klimatyzację z indywidualnymi nawiewami, Dvd oraz mikrofon uprzyjemniają podróż na długich dystansach, Rozkładane i rozsuwane siedzenia czynią podróż bardziej komfortową na krótkich jak i długich trasach.
Busy

Model: Sprinter

Ilość miejsc: 14 + kierowca
Dzięki dużej przestrzeni bagażowej jest to idealny samochód do wynajęcia dla zespołów muzycznych lub mniejszych grup zorganizowanych.