autokary luksusowe

Wysyłanie
+48 7171748,
autokary wynajem

O firmie

O firmie TRANS-NIKA

 

Autokary Warszawa Wynajem busów WarszawaFirma TRANS-NIKA rozpoczęła działalność 1.01.2004 roku a jej przedmiotem jest w szczególności pasażerski transport drogowy. Zgodnie z ustawą o transporcie drogowym posiadamy Certyfikat Kompetencji Zawodowej oraz Licencję Ministerstwa Infrastruktury uprawniającą do przewozu osób na terenie całego kraju i za granicą. W naszej ofercie znajdą Państwo profesjonalną krajową i zagraniczną obsługę transportową imprez turystycznych, wyjazdów firmowych i prywatnych (od samego momentu powstania firma rozwija się dynamicznie, nieustannie poszerzając swoje usługi w tym zakresie).

Od samego początku postawiliśmy na maksimum bezpieczeństwa oraz komfortową obsługę czym zjednano sobie rzesze klientów. Pomimo krótkiego istnienia na rynku możemy pochwalić się sporą grupą zleceniodawców wielokrotnie powracających z nowymi zleceniami. Lista naszych stałych partnerów już jest bardzo długa i należą do niej zarówno urzędy centralne, inne instytucje publiczne, biura podróży oraz prywatne firmy jak i osoby indywidualne. Doświadczenie zdobyte przez pierwsze lata działalności transportowej na rynku turystycznym, procentuje teraz w postaci umiejętności dostosowania się do życzeń nawet najbardziej wymagających klientów.

Autokary Warszawa Wynajem busów WarszawaKadrę pracowniczą naszej firmy stanowią ludzie o wysokich kwalifikacjach zawodowych i nienagannej kulturze , co w tej działalności jest szczególnie ważne by móc zapewnić klientom obsługę na najwyższym poziomie. Kierowcy naszej firmy przestrzegają przepisów dotyczących czasu pracy, a także zawsze pomogą pasażerom przy bagażach. Nasze dotychczasowe osiągnięcia były możliwe dzięki kreatywności całej załogi, rzetelności, dbałości o szczegóły oraz indywidualne podejście do każdego klienta. Pełen profesjonalizm w połączeniu w wysoką jakością świadczonych usług to klucz do sukcesu firmy.

Dotychczasowe osiągnięcia firmy w dużej mierze były możliwe właśnie dzięki kreatywności całej załogi, rzetelności i dbałości o szczegóły oraz o indywidualne podejście do klienta. Pełen profesjonalizm i wysoka jakość świadczonych usług to pewny klucz do sukcesu firmy.

Dysponujemy pojazdami komfortowo wyposażonymi zarówno w klasie samochodów osobowych, mikrobusów jak i autokarów. Ich sprawność jest stale monitorowana przez naszych pracowników i potwierdzana przez regularne przeglądy techniczne. Dlatego są sprawne, zadbane, i czyste oraz zawsze przygotowane do jazdy, ponieważ bezpieczeństwo i komfort Pasażerów są dla nas najważniejsze.

W zakładce Nasze samochody znajdziecie Państwo galerię zdjęć taboru samochodowego będącego w ofercie wynajmu.
Ze względu na różnorodność świadczonych usług ceny kalkulujemy indywidualnie dla każdego wyjazdu na podstawie przejechanych kilometrów oraz czasu pracy samochodu.

Autokary Warszawa Wynajem busów WarszawaNa Państwa życzenie sporządzimy kalkulację kosztów wynajmu. W tym celu prosimy o kontakt telefoniczny, e-mail bądz o wypełnienie formularza znajdującego się na górze strony. Istnieje możliwość negocjacji cen wynajmu w zależności od długości trasy oraz upusty przy wynajmie kilku pojazdów jednocześnie. Stałym Klientom zapewniamy zniżki. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Mamy nadzieję, że przedstawiona oferta spotka się z Państwa zainteresowaniem, a w razie pytań służymy wszelkimi wyjaśnieniami.
Miło będzie gościć Państwa w gronie naszych klientów.