autokary luksusowe

Wysyłanie
+48 7171748,
autokary wynajem

Od kwietnia 2010 Autokar MERCEDES TOURISMO L 59+1 - DLA NIEPEŁNOSPRAWNYCH

25.11.2009 | Od kwietnia 2010 Autokar MERCEDES TOURISMO L 59+1 - DLA NIEPEŁNOSPRAWNYCH

Dyrektywa 2001/85/WE gwarantuje wszystkim osobom niepełnosprawnym prawo do nieograniczonej mobilności przy korzystaniu także z autokarów.
W krajach Unii Europejskiej turystyka autokarowa jest znacznie bardziej rozwinięta, w Polsce jest to temat wciąż nowy.
Wiemy, że w naszym kraju jest duży problem z dostępem do większych pojazdów, które mogłyby obsłużyć imprezy masowe, np. zawody sportowe dla niepełnosprawnych czy wycieczki zagraniczne dla grup zorganizowanych.
Jako pierwsza firma w Polsce zamówiliśmy fabrycznie nowy autokar turystyczny Mercedes Tourismo z pełną homologacją wyposażony w windę dla wózków inwalidzkich.
„Miejsce przystosowane do kotwiczenia wózków, wraz z całym wyposażeniem, zajmuje powierzchnię równą ok. 4 miejscom siedzącym.”
Na swój pokład autokar może zabrać jednocześnie 10 osób siedzących na wózkach inwalidzkich oraz 19 osób siedzących na fotelach.
Jesteśmy przekonani, iż autokar będzie cieszył się zainteresowaniem klientów – przede wszystkim stowarzyszeń skupiających osoby niepełnosprawne i biur podróży przyjaznym osobom niepełnosprawnym.
Poza tym autokar jest w pełni uniwersalny i może być wykorzystywany do obsługi regularnych, także zagranicznych przewozów.