autokary luksusowe

Wysyłanie
+48 7171748,
autokary wynajem

Dzieci do szkół!


Wynajem busĂłw Warszawa. Wynajem mikrobusĂłw, autobusĂłw i autokarĂłw Warszawa, PruszkĂłw, Grodzisk Mazwiecki.


Dowozimy dzieci do szkół i innych placówek oświatowych na terenie Warszawy i okolic ( zwłaszcza Pruszków, Grodzisk Mazowiecki i). Pojazdy w naszej ofercie zapewniają komfortowe warunki wszystkim pasażerom a także spełniają wszelkie parametry bezpieczeństwa wymagane przy transporcie dzieci.

Wynajem busów Warszawa.1 Wynajem mikrobusów, autobusów i autokarów Warszawa, Pruszków, Grodzisk Mazwiecki. Transport Dzieci. Samochody weselne. Dowóz na ślub, weseleW ofercie mamy również do wynajęcia samochody specjalnie przeznaczone do przewozu osób niepełnosprawnych wyposażone w windę dla wózków inwalidzkich bądź specjalistyczne podjazdy.

Profesjonalizm naszych kierowców oraz ich wieloletnie doświadczenie w zleceniach takich, jak dowóz dzieci do na placówki oświatowe pozwalają nam ośmielić się na stwierdzenie, iż Trans Nika jest w czołówce firm świadczących usługi transportowe w rejonie województwa mazowieckiego, obejmującym Warszawę, Pruszków i Grodzisk Mazowiecki.

  • w ofercie mamy również do wynajęcia samochód specjalnie przeznaczony do przewozu osób niepełnosprawnych wyposażony w windę dla wózków inwalidzkich
  • mamy duże doświadczenie w zakresie dowozu grup dzieci wymagających szczególnej troski i opieki na trasie dom – szkoła – dom