autokary luksusowe

Wysyłanie
+48 7171748,
autokary wynajem
Zapewniamy transport gości z lotniska, obsługa konferencji i szkoleń


Wynajem busĂłw Warszawa. Wynajem mikrobusĂłw, autobusĂłw i autokarĂłw Warszawa, PruszkĂłw, Grodzisk Mazwiecki.


Zamawiając transfer z lotniska twój gość może liczyć na miłą obsługę oraz komfortowy dojazd na miejsce.

Na umówionym miejscu o wyznaczonej godzinie będzie czekać bowiem na niego miły szofer o dobrej prezencji, który umili czas dojazdu, a wysoki standard naszych limuzyn pozwoli odprężyć się po niewątpliwie męczącej podróży.

Natomiast jeśli organizujesz szkolenia, lub konferencje, oferujemy transport uczestników na miejsce i z powrotem na dokładnie w terminach wyznaczonych przy zamówieniu. Możesz być pewien, iż ludzie biorący udział w szkoleniu czy konferencji docenią fachowy transport i komfortowe warunki, co pozwoli uniknąć znużenia podróżą podczas trwania zjazdu.
 • W ofercie mamy również wynajem aut osobowych o podwyższonym standardzie dla najbardziej wymagających klientów.
 • Dla indywidualnych gości możemy zaproponować zarówno Mercedesa S-Klasse Long jak i BMW 730 L
 • Na specjalne życzenie również z dodatkową ochroną osobistą
 • Nasi kierowcy posiadają doświadczenie w jazdach w konwojach oraz kolumnie pojazdów uprzywilejowanych nabyte między innymi dzięki wielokrotnej współpracy z ambasadami i instytucjami rządowymi.
Dowozimy dzieci do szkół i innych placówek oświatowych


Wynajem busĂłw Warszawa. Wynajem mikrobusĂłw, autobusĂłw i autokarĂłw Warszawa, PruszkĂłw, Grodzisk Mazwiecki.


Dowozimy dzieci do szkół i innych placówek oświatowych na terenie Warszawy i okolic ( zwłaszcza Pruszków, Grodzisk Mazowiecki i). Pojazdy w naszej ofercie zapewniają komfortowe warunki wszystkim pasażerom a także spełniają wszelkie parametry bezpieczeństwa wymagane przy transporcie dzieci.

Wynajem busów Warszawa.1 Wynajem mikrobusów, autobusów i autokarów Warszawa, Pruszków, Grodzisk Mazwiecki. Transport Dzieci. Samochody weselne. Dowóz na ślub, weseleW ofercie mamy również do wynajęcia samochody specjalnie przeznaczone do przewozu osób niepełnosprawnych wyposażone w windę dla wózków inwalidzkich bądź specjalistyczne podjazdy.

Profesjonalizm naszych kierowców oraz ich wieloletnie doświadczenie w zleceniach takich, jak dowóz dzieci do na placówki oświatowe pozwalają nam ośmielić się na stwierdzenie, iż Trans Nika jest w czołówce firm świadczących usługi transportowe w rejonie województwa mazowieckiego, obejmującym Warszawę, Pruszków i Grodzisk Mazowiecki.

 • w ofercie mamy również do wynajęcia samochód specjalnie przeznaczony do przewozu osób niepełnosprawnych wyposażony w windę dla wózków inwalidzkich
 • mamy duże doświadczenie w zakresie dowozu grup dzieci wymagających szczególnej troski i opieki na trasie dom – szkoła – dom
Zajmujemy się pliotażem wycieczek po Warszawie i Polsce


Wynajem busĂłw Warszawa. Wynajem mikrobusĂłw, autobusĂłw i autokarĂłw Warszawa, PruszkĂłw, Grodzisk Mazwiecki.


Firma Trans Nika zajmuje się kompleksową obsługą pilotażową i przewodnicką wycieczek w na terenie miasta Warszawa i jego okolic (Pruszków, Grodzisk Mazowiecki).

Ta część oferty jest skierowana do osób, które planują zorganizowane wycieczki. Klientom, którzy decydują się na skorzystanie z naszych usług zapewniamy transport na bardzo wysokim poziomie(nasze pojazdy cechuje idealny stan techniczny, oraz wizualny).

Możesz spodziewać się usługi na najwyższym poziomie, zarówno, jeśli chodzi o profesjonalizm osoby, które będzie zajmować się pilotażem, jak i sam wynajem busów dla twojej wycieczki.

 • oferujemy Państwu obsługę zarówno krótkich jednodniowych wycieczek jak i kilku czy kilkunastodniowych zagranicznych wojaży
 • nasi doświadczeni kierowcy doskonale znają topografię wielu europejskich miast.
 • z nami dojadą Państwo w najdalszy zakątek Europy
 • zajmujemy się obsługą pilotarską i przewodnicką wycieczek po Warszawie i Polsce
Oferujemy obsługę tras koncertowych oraz zawodów sportowych


Wynajem busĂłw Warszawa. Wynajem mikrobusĂłw, autobusĂłw i autokarĂłw Warszawa, PruszkĂłw, Grodzisk Mazwiecki.


Proponując państwu obsługę tras koncertowych oraz zawodów sportowych zdajemy sobie doskonale sprawę, jak dużą rolę odgrywają tutaj rzeczy takie jak niezawodny środek transportu, czy komfort i wygoda jazdy.

Zarówno trasy koncertowe, jak i uczestnictwo w zawodach sportowych powodują, iż czas na odpoczynek można znaleźć w trakcie głównie jazdy; decydując się na obsługę transportu przez naszą firmę możecie liczyć na fachową pomoc, oraz komfortowe warunki podróży.

 • nasze samochody są przystosowane również do tego aby wraz z muzykami czy też zawodnikami zmieściły się także ich sprzęty.
 • dzięki współpracy z wieloma zespołami muzycznymi znamy specyfikę  wyjazdów koncertowych, nasza elastyczność i dopasowanie w tym zakresie powoduje duże zaufanie jakim obdarzają nas muzycy
Zapewniamy dowóz pracowników


Wynajem busĂłw Warszawa. Wynajem mikrobusĂłw, autobusĂłw i autokarĂłw Warszawa, PruszkĂłw, Grodzisk Mazwiecki.


Zapewniamy dowóz pracowników głównie z  terenu  Warszawy, Grodziska Mazowieckiego, Pruszkowa i okolic.

Jeśli potrzebujesz dowieźć ekipę swoich pracowników na miejsce pracy, lecz twoja firma nie posiada własnych transportu, my załatwimy kwestię dowozu za ciebie

 • dzięki szerokiej gamie samochodów jakimi dysponujemy jesteśmy w stanie przewieźć zarówno małe grupy jak i kilkudziesięciu osobowe załogi
Przewozimy Autokarami i Busami grupy na wesela i młode pary


Wynajem busĂłw Warszawa. Wynajem mikrobusĂłw, autobusĂłw i autokarĂłw Warszawa, PruszkĂłw, Grodzisk Mazwiecki.


Jeśli planujesz ślub na terenie Grodziska, Warszawy, Pruszkowa lub okolic wyżej wymienionych miast, (Na specjalne życzenie transport gości również na dłuższych trasach. ) bez wahania możesz całkowicie złożyć w nasze ręce wszelkie kwestie transportu z nim związane; na twoje polecenie wykonamy dowóz zaproszonych gości na ustalone miejsce.

W naszej ofercie oprócz busów i autokarów posiadamy również doskonale prezentujące się limuzyny(Mercedes S Klasie, czy BMW 730), dzięki czemu klienci mogą zamówić kompleksową obsługę wszelkich spraw związanych z transportem w jednej firmie, co oznacza jak łatwo się domyślić – znaczne zmniejszenie kosztów, jak i mniej formalności, których to przy okazji organizacji ślubów i wesel nigdy nie brakuje.

 • Oferujemy kompleksową obsługę transportową podczas wesel
 • Przewóz gości weselnych oraz pary młodej
 • Dysponujemy szeroką gamą limuzyn ślubnych, zarówno klasycznym Lincolnem Town Car, jak i Mercedesem S Klasse Long a także bardziej drapieżnym BMW 730L